DEĞİŞİM VE İADE(İade Söz Konusu Değildir. Değişim İçin Geçerli.)

sisimisi.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin kullanılmamış, yıpranmamız ve tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş olması şartıyla 4077 nolu Tüketici'nin Korunması Hakkında Kanuna bağlı 'Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik'in 7. maddesi uyarınca siparişiniz size ulaştığı günü takip eden 7(yedi) iş günü içinde bize telefon ile veya [email protected] adresinden bilgi vererek değişim sürecini başlatabilirsiniz.

Ürünün kutusu ve/veya ambalajı bize teslim ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız şekilde bulunmalıdır.

Ürünü gönderirken mutlaka ürünle birlikte size gönderilen fatura üzerinde ki "Değişim/İade" alanını elle eksiksiz değişim yapılacak ürün bilgisi/bilgileriyle doldurup, adınızı soyadınızı yazıp imzalamanız gerekmektedir.

Ürünün faturası kurumsal ise; değişim işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo ücreti (varsa) dahil edilmeden, "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir DEĞİŞİM FATURASI ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Kurumsal fatura düzenlenmiş sipariş değişimlerinde DEĞİŞİM  FATURASI kesilmediği taktirde değişim işlemi gerçekleştiremiyoruz. Değişimlerde kargo ücreti daima müşteriye aittir.Dilerseniz sürat kargo  1211480875 kod ile Peşin Ödeme diyerek indirimli gönderi sağlayabilirsiniz.

Hangi durumlarda iade/değişim talep edemiyorum?(İade Söz Konusu Değildir.)

Değişim talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Değişim talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:
·         Kişiye özel hazırlanan ürünlerin Değişim kabul edilememektedir.
·         Kullanıcı hatası ile (yırtılma, iplik atma, kopma vb.) hasar gören ürünler Değişim yapılamamaktadır.
·         Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dökümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. Değişimin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.
·         Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde Değişim işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

Değişim süreci nasıl gerçekleşiyor?

Değişim talebiniz onaylandıktan sonra sisimisi.com üzerinden istediğiniz ürünü veya ürünleri sepetinize ekleyiniz. Ödeme adımında Kapıda Ödeme yöntemini seçerek sipariş notu bölümünde DEĞİŞİM TALEBİME İSTİNADEN yazmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme ücreti +4 TL'dir.

Değişim siparişiniz de ki ürünlerin toplam tutarı gönderdiğiniz ürünlerin tutarından yüksek ise arada oluşan fark tutarı size kapıda ödeme olarak yansıtılacaktır. Tutarı farklı olan kargolarda kapıda ödeme ücreti olarak + 7 TL kargo ücreti yansıtılacaktır. Bu ücretler alıcı tarafından karşılanır.

İade süreci nasıl gerçekleşiyor?(İade Söz Konusu Değildir.)

Sisimisi.com'dan yapılan alışverişlerde İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. 

OUTLET, ABİYE VE AKSESUAR ÜRÜNLERİNDE DEĞİŞİM VE İADE SÖZ KONUSU DEĞİLDİR. ÜRÜN MÜŞTERİYE TESLİM EDİLDİKTEN SONRA MÜŞTERİ HAK TALEP EDEMEZ.